“Eğitimde farklı bir anlayış; FEEDBACK Sistemi ile öğrenene kadar eğitim…”

Biz Çok İddialıyız! Kurs merkezi mi araştırıyorsunuz? Bizi şimdiki öğrencilerimize, mezun öğrencilerimize veya velilerimize sorun.”

TAB Eğitim Kurumları

TAB Eğitim Kurumları, tecrübeli eğitim kadrosuyla eğitim-öğretim hayatına farklı bir tarz getiriyor.

Eğitim kurumumuz, tüm genel seçme ve yerleştirme sınavlarına en iyi şekilde öğrencileri hazırlarken aynı zamanda öğrencilerin entelektüel alt yapılarını geliştirecek şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir.

TAB Eğitim Kurumları olarak her çocuğun ayrı birer değer olduğu noktasından hareket ettik. Bu doğrultuda akademilerimizde öğrenim gören her öğrencimizin başarılı bir geleceğe büyük ve sağlam adımlarla yürüyen, gençler yetişmesini amaçladık.

TEKNİK, ANALİTİK, BAŞARI Eğitim Kurumları

TAB Eğitim Kurumları olarak eğitime farklı bir anlayış getirmektedir.
1. Öğretmenlerin tamamı kendi alanında başarı göstermiş ve kendini kanıtlamıştır.
2. Maksimum 9 kişilik sınıflarda VIP eğitim imkânı sağlanmaktadır.
3. Feedback sistemi ile her öğrenci için öğrenene kadar konu anlatımı yapılır ve testlerle konular pekiştirilir.
4. Tarama testlerinde %90 altında kalan her öğrenci birebir özel derse alınıp o konu ile ilgili en az %90 başarı gösterene kadar özel ders süreci devam eder.

Ankara'nın en iyi kurs merkezini hemen arayın.

0312 256 5 888

Vizyonumuz

TAB Eğitim Kurumları olarak vizyonumuz; öğrencilerimizin arasında EŞİTLİK ilkesine dayanarak, çocuklarımızın ÖZGÜVENİNİ sağlayan ve onların İDEALLERİ doğrultusunda gerçekleştirebilecekleri sonuçlara odaklanan bir kurum olma özelliğimiz ile varlığımızı her geçen yıl öğrencilerimiz ve velilerimiz nezdinde daha da güçlendirmek.

Misyonumuz

Özel öğretim kursu olarak, okullarımızda verilen öğretimin yetersiz kalan yönlerini giderebilmek maksadıyla, öğrencilerine okul veya klasik dershane tarzının dışında, masa başı (VIP) eğitim alabilecekleri bir yapı oluşturarak, evlerinde özel ders alıyormuş gibi bir düzen kurmayı başarmıştır.
TAB Eğitim Kurumları, çocuklarınızı çocuklarımız gibi görerek sizlere hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.