TYT Yaz Kampı Hakkında

TYT yaz kampı sınavlara hazırlık dönemi için açılmış hızlandırılmış kurslardır. Yeni sınav sisteminin getirdiği yenilikler çerçevesinde çalışmaları verimli ve kusursuz olarak yapılmasını hedeflemekteyiz. Sınavlarda başarının sırrı planlı çalışmadan geçer. TAB eğitim kurumları olarak her öğrencimiz için özel bir çalışma planı hazırlamaktayız. Bu süreçte bir sistem oluşturarak, yaz kampına başlamak sizler için çok avantajlı olacaktır. Yaz döneminde, öğrenciler sınav için çok fazla çalışamamaktadır. Evlerinde çalışma ortamı olsa bile zaman zaman planlamanın dışına çıkılabilmektedir. TAB eğitim kurumları olarak bu kritik süreçleri ele alıp, siz değerli öğrencilerimizi en iyi şekilde hazırlıyoruz. TAB Eğitim kurumunda olan öğrencilerin, uyguladığımız eğitim programı ile bir adım daha önde olduğunu belirtmek isteriz.

Yaz Kampı Nedir?

TYT yaz kampı, sınavlara hazırlık aşamasında oldukça etkili bir çalışma sistemidir. Başarıyı garantilemek isteyen ve üniversite hayaline kavuşmak isteyen öğrenciler için ideal bir kamptır. Bu kampın oldukça verimli ve bilgi dolu bir yaz kampı geçirmelerini hedeflemekteyiz. Sınav öncesinde verimli bir çalışma sistemiyle yapılmaktadır. TAB eğitim kurumları olarak yaz kampında öğrencilerin konu eksiklerinin tespiti yapılır. Bunun belirlenmesi için bilgi ölçme sınavı yapılmaktadır. Sınav sonucuna bağlı olarak öğrenci seviyelerine uygun şekilde sınıf grupları oluşturulmaktadır. Oluşturulan bu gruplarda öğretim yılı başlayana kadar konu eksiklerini bitirmeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır. YKS için TYT derslerine başlanır.
Bu süreçte öğrenci eksikleri;
• Konu anlatımları,
• Soru fasikülü,
• Soru çözümü ile eksiklikler kapatılmaktadır.
21 haziranda başlayacak ve 6 hafta devam edecek yaz kampı sürecinde kurs merkezimizde 6 adet tarama sınavı, 5000 soru çözümü yapılacaktır. YKS sınavında başarılı olmak istiyorsanız, TAB eğitim kurumları yaz kampına mutlaka katılmalısınız.

Ankara’da TYT Yaz Kampı Fiyatları?

Ankara’da TYT yaz kampı fiyatları, bireyler tarafından merak edilen konular arasındadır. Bu süreç açıldığı zaman özellikle veliler bununla ilgili arayış sürecine girerler. Bu sırada fiyattan daha önemli olan şey eğitimin kalitesidir. Ebeveynler, çocuklarının eğitim sürecinde maddi durumu bir kenara bırakıp, eğitimin verimli olmasına odaklanmaktadır. Çocuğunuzun geleceğine yatırım yapmak en büyük servetler arasındadır. Yaz kampı fiyatları öğrenci sınıfına göre değişiklik göstermektedir. Ara sınıflar ve mezun grubu olarak ayrılır. Buna göre planlama ve fiyatlandırma yapılmaktadır. Kurs merkezleri Ankara’da genellikle yaz kampı ücretlerini şu şekilde belirlemektedirler. Öğrenci bir sonraki yıl hazırlık kursu için kayıt yaptırdığında yaz kampları ücretsiz olarak verilmektedir. Kursa kaydını yaptırmayan öğrencilere 1500TL – 2500TL arasında bir fiyat belirlemektedirler.

Ankara’da En İyi YKS (TYT, AYT) Yaz Kampı Kursları?

Ankara’da en iyi YKS (TYT,AYT) yaz kampı kursları merak eden konular arasında yer alır. Eğitim kurumları, öğrencileri sınavlara hazırlamanın yanı sıra okul dersleri konusunda da destek vermektedir. Öğrencilerin eksik olduğu konulara belirlenerek kendi seviyelerine uygun ders programı sayesinde eksiklikler giderilir. Öğrencilere anlatılan derslerin devamında konunun pekişmesi için soru fasikülü verilmektedir. Verilen fasiküller bir hafta içerisinde çözülür ve takibi yapılır. Soru çözümlerini yapmayan öğrenciler için çözmedikleri sorular ceza verilerek kurumda çözülmesi sağlanır. Bunun dışında bu ortamlarda psikolojik danışmanlık hizmeti verilmektedir. Öğrencilerin sınav kaygısını ve stresini ortadan kaldırmak için psikolojik destek verilerek bu durum en aza indirilir. Ankara kurslar konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu süreçte seçim yaparken, bu durumların göz önünde bulundurulması gerekir. TAB eğitim kurumları olarak öğrencilerin sınavlara daha iyi hazırlanmalarını ve daha başarılı olmalarını hedeflemektedir. Bu süreçte seçim yaparken bu kriterler göz önünde bulundurulduğu zaman daha doğru bir seçim süreci olacaktır.

Yaz Kampının Faydaları

Yaz kampının ana amacı sınavlara ön hazırlık sağlamasıdır. Bu sayede başarı oranını bir adım daha önde tutulmuş olabilir.
Yaz kampının faydaları:
• Eksik konular belirlenir, buna göre planlama yapılır
• Öğrencinin düzenli ders çalışma alışkanlığı gelişir.
• Bu süreçte daha planlı ve istekli şekilde ders çalışılması sağlanır,
• Ara sınıf öğrencileri, tekrar yapma imkânı bulur
• Mezun grubu veya son sınıf öğrenciler, sınava bir adım önde ilerler
• Çalışma motivasyonu daha yüksek olur. Üniversite ve bölüm seçme konusunda da yaz kampının faydası olduğu söyleyebiliriz. Bu süreçte öğrencinin dikkat etmesi gereken konu; verilen planlamalara uyum sağlamalı ve disiplinli çalışmaya yönlendirmektedir.

YKS Yaz Kampında Neden TAB Eğitim tercih edilmeli?

TAB eğitim kurumları olarak uzun senelerdir eğitim alanında hizmet sunmaktayız. Kurum olarak, ilk amacımız öğrencilerimizin başarılarını üst düzeyde tutmaktadır. Sınav sürecinde doğru bir eğitim kurumu seçmek önem taşır. Bu sayede çalışma planlaması da buna göre düzenlenecektir. Yaz kampı, çalışma planlamasının biraz daha esnek olduğu dönemdir. Bununla beraber, öğrencilerin daha motive olunmasını sağlanmaktadır. YKS yaz kapında tercih edilecek eğitim kurumu arayışı içinde olabilirsiniz. Bu süreçte öğrencilerimize uyguladığımız ders programı, soru çözümü, rehberlik servisimizle ve en önemlisi takip sistemimiz ile öğrencilerimizi başarıya ulaştırmak için yoğun gayret göstermekteyiz. Bu süreçte veli, öğretmen ve öğrenci ilişkisi online programımız sayesinde, – Veli kuruma gelmeden online olarak öğrencinin başarı durumunu, öğretmenin öğrenci ile görüşlerini, verilen ödevlerin yapılıp yapılmadığını, derse katılıp katılmadığını kısacası öğrencimiz ile ilgili tüm bilgilere, – Öğrenci online olarak ders programını ve katıldığı sınavlarda kaç puan aldığına ulaşabilmektedir. Bu durum başarı ve takip seviyesini en üst düzeye taşıyacaktır. Sizde yaz kampına katılarak bu maraton da bizimle olmaya hazır mısınız?

Ankara'nın En İyi Dershanesi (Kurs Merkezi)

Ankara’nın En İyi Dershanesi (Kurs Merkezi)